SADRŽAJ
UVOD
BILTENI
DOKUMENTI
VESTI
GALERIJA
ADRESAR SUDIJA GOSSM
ADRESAR KLUBOVA I TRENERA
  
Odigran prvi dan velikog Međunarodnog turnira "Aurelio kupa"
   
  
23.06.2012 Sremska Mitrovica
Prvi dan velikog Međunarodnog kadetskog ženskog turnira "Aurelio kup" na kome učestvuje 12 ekipa. Četiri iz Poljske i osam iz naše zemlje, protekao je na opšte oduševljenje učesnika turnira i gledalaca. Subota 23. jun ostaće upamćen kao dan najvećeg turnira ikada održan u našem gradu.
Prvi dan takmičenja krasile su izvanredne utakmice i velika želja za pobedom svih učesnika.

Evo svih rezultata današnjih utakmica:

"A" grupa
1.Reprezentacija grada Lođa – OOK Lazarevac 2:0 /25:19/25:22/
2.OK Jagodina - Reprezentacija grada Lođa 2:1 /25:23/23:25/15:8
3.OOK Lazarevac – OK Jagodina 2:0 /26:24/25:17/
Tabela:
1.Reprezentacija grada Lođa 4 boda
2.OOK Lazarevac 3 boda
3.OK Jagodina 2 boda

"B" grupa
1.OK Prvi Tempo – OK Abis I 2:0 /25:13/25:17/
2.OK Abis I – OK Kolubara 0:2 /21:25/10:25/
3.OK Kolubara – OK Prvi Tempo 2:1 /25:20/15:25/15:10/
Tabela:
1.OK Kolubara 5 bodova
2.OK Prvi Tempo 4 boda
3.OK Abis I 0 bodova

"C" grupa
1.OK Abis II – OK Zaslon Šabac 0:2 /16:25/11:25/
2.ŽOK Srem – OK Abis II 2:0 /25:15/25:9/
3.OK Zaslon – ŽOK Srem 0:2 /17:25/15:25
Tabela:
1.ŽOK Srem 6 bodova
2.OK Zaslon 3 boda
3.OK Abis II 0 bodova

"D" grupa:
1. ŽOK Ruma – OK Tomazow Mazowiecki 2:1 /21:25/25:17/15:12/
2.OK Tomazow Mazowiecki – OK Crvena Zvezda 0:2 /22:25/23:25/
3.OK Crvena Zvezda – ŽOK Ruma 2:0 /25:23/25:15
Tabela:
1.OK Crvena Zvezda 6 bodova
2.ŽOK Ruma 2 boda
3.OK Tomazow Mazowiecki 1 bod

četvrtfinale:
1.OK Crvena Zvezda – OK Zaslon 2.0 /25:18/25:9/
2.OK Kolubara – OOK Lazarevac 0:2 /8:25/14:25/
3.ŽOK Ruma – ŽOK Srem 2:1 /16:25/25:18/15:11/
4.Reprezentacija grada Lođa – OK Prvi Tempo 2:0 /25:13/25:21/
za plasman:
OK Jagodina – OK Abis I 1:2 /25:19/18:25/7:15/
OK Abis II – OK Tomazow Mazowiecki 0:2 /10:25/7:25/
 



 
NOVI BILTENI
II VOJVOĐANSKA LIGA
SREM - SENIORKE
 
 
NOVI BILTENI
PIONIRSKO-KADETSKIH LIGA
ZAPADNI SREM